Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia

im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce

w latach 1977-1997:

 

Barczyk Ewa - wiolonczela (1983-87)

Baczek Janusz - gitara (1990-92)

Bocniewicz Jan - puzon (1990-92)

Bogdanowicz Elzbieta - przedmioty teoretyczne (1978-79)

Bohdanowicz Andrzej - skrzypce (1996-)

Bozek Maciej - flet (1984-86)

Brozyna Wladyslaw - klarnet, saksofon, zespoly kameralne (1979-92)

Buczko Robert - wiolonczela (1990-91)

Chyczynska Genowefa - wiolonczela (1983-84)

Chyczynski Kazimierz - wiolonczela (1982-83)

Czerwinski Andrzej - wiolonczela (1979-82)

Cwintal Henryk - skrzypce, flet prosty (1977-80)

Dana Beata - oboj, flet prosty zespól kameralny (1989-)

DomanskaAgnieszka - obój (1991)

Domanski Cezary - gitara ( 1987-88)

DrezekWojciech -akordeon (1991-92)

Dudziak Wlodzimierz - skrzypce (1983-84)

Dziewa Miroslaw - klarnet (1985-86)

Gadomski Henryk - klarnet (1978-83)

Galecki Jan - skrzypce (1995-)

Galkowska Maria - przedmioty teoretyczne (1986-87)

Gawronska Hanna - biblioteka (1990-92, 1996)

Gawronska Mariola - biblioteka (1989-)

Gawronski Piotr - akordeon, zespól kameralny (1982-85, 1987-)

Golab Zbigniew - skrzypce, orkiestra szkolna, zespoly kameralne (1978-92)

Grabowski Jan - fortepian (1977-92)

Grajewska Wanda - umuzykalnienie z rytmika, fortepian (1980-81)

Gregor Ambarcumian Irena - fortepian (1997-)

HyraAndrzej - fortepian (1978-81)

Jeruzalska Helena - fortepian (1977-)

Jezierski Krzysztof - waltornia, przdmioty teoretyczne,

zespól kameralny (1978-79,1983-)

Kolowski Romuald - skrzypce (1978-79)

Komornicki Jerzy - trabka, puzon, big band (1982-)

Konczyk Malgorzata - fortepian, akompaniament (1983-)

Konczyk Zbigniew - fortepian, akompaniament (1983-88, 1992-)

Krawczak Edyta - perkusja (1996-)

Krawczak Malgorzata - przedmioty teoretyczne (1987-)

Krukowski Witold - akordeon, zespoly kameralne (1977-87, 1992-)

Krupa Jacek - flet (1995-)

Krzyzanowski Bronislaw - fortepian (1990-92)

Kukielka Dariusz - flet (1993-)

Kwiatkowska Sabina - klarnet (1984-85)

Lisiecki Witold - skrzypce, przedmioty teoretyczne (1979-87)

Leszczynska Elzbieta - przedmioty teoretyczne (1990)

LaszewskaAnna - przedmioty teoretyczne, gitara (1978-80)

MajkowskaJadwiga - przedmioty teoretyczne, chór szkolny (1978-80,1989-)

Marciniak Zbigniew - obój (1983-87)

Modras Ewa - skrzypce (1984-85)

Morawski Stanislaw - akordeon (1990-83)

Mydlowski Janusz - skrzypce, altówka, orkiestra kameralna (1984-85, 1988-97)

Nerwinska Ewa - umuzykalnienie z rytmika, akompaniament (1981-89)

Niska Joanna - przedmioty teoretyczne, chór szkolny, rytmika (1993-)

NurczykAgnieszka - skrzypce (1994-)

Ochenkowski Bernard - gitara (1980-87)

Okon Dorota - fortepian, akompaniament (1993-95)

Otoka-Szczudlo Zofia - fagot (1990-)

Piasecka Barbara - fortepian, akompaniament (1983-)

Prokopienko Aleksander - klarnet, saksofon (1992-)

Pliszka Dorota - wiolonczela (1990-96)

Prokopienko Elena - akompaniament (1995-)

Prusaczyk Marek - skrzypce, zespól kameralny (1990-)

Raszkiewicz Zenon - kontrabas (1980-81)

Rypina Dorota - fortepian, akompaniament (1990-92, 1994-)

SawickiAndrzej - obój (1987-89)

Seipp-ToczylowskaAlicja - flet (1983-84)

Siedlich Kazimierz - akordeon (1978-80)

Sikora Andrzej - fortepian 1995-97)

Siwicka Irena - skrzypce (1989-92)

Soczko Bozenna - skrzypce (1984-89, 1994-95)

Sosnowska Anna - flet (1990-95)

Szczepanski Bogdan - kontrabas (1992-96)

Szczesny Pawel - przedmioty teoretyczne (1978-81)

Szpadrowski Tadeusz - kontrabas (1984-85, 1986-88)

Tatko Lucyna - flet (1986-87)

Tyszka Izabela - skrzypce (1990-91)

Urbanska Albina - przedmioty teoretyczne, chór, fortepian (1980-84)

Urbanski Jan - akordeon, przedmioty teoretyczne (1977-83)

Wolicki Ryszard - kontrabas (1983-84)

Wozniczko Krzysztof - altówka, skrzypce, zespól kameralny (1997-)

Wójt Janusz - wiolonczela (1996-)

Wróbel Izabela - flet (1983-84)